ביטוח שיניים

קרדיט תמונה FREEPIK

ביטוח שיניים הינו סוג ביטוח שאמור לכסות את כל הצרכים הדנטלים שלכם. ביטוח שיניים יכול להיות חלק מתוכניות ביטוח רפואי או כפוליסה עצמאית שתבחרו לעצמכם. על מנת לספק לכם  את המעטפת הדרושה לכל ההליכים, הטיפולים והאמצעים הדרושים לשמור על החיוך שלכם מהמם לאורך זמן. ביטוח שיניים הוא פשוט כלי עזר שמטרתו לתחזק ולשפר את בריאות הפה שלכם. באמצעות תשלום חודשי שאותו אתם מפרישים לחברת הביטוח. תשלום שבעת הזמן אמור לשמש אתכם לביצוע כל הליך בשיניים. בחירה בביטוח שיניים חיצוני, היא בחירה יקרה יותר אך טובה בהרבה. בהשוואה לשירות בריאות הפה, אותו אתם מקבלים מקופות החולים השונות.

היתרונות של ביטוח שיניים

ביטוח שיניים אצל חברה לשירותים רפואיים, מאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים. בהשוואה לביטוחי השיניים הרגילים להם אתם זכאים מקופת החולים.
יתרונות כגון:
– ביצועי הליכים רפואיים על ידי הצוותים הטובים ביותר, בקליניקות פרטיות יוקרתיות
– כיסוי מקיף לכל פציעה ומחלה בפה שלכם
– יכולת בחירה בצוות הרפואי שלכם
– גישה ליותר תרופות והליכים רפואיים יקרים
– גישה לטיפולים החדשניים והיעילים ביותר
– שימוש בכלים המתקדמים ביותר בתחום רפואת השיניים
– ניהול התיק הרפואי שלכם בידי חברה מקצועית
– זמן המתנה קצר לתורים

כל אלו מייחדים ומחזקים את העבודה שביטוח שיניים חיצוני הוא האמצעי המושלם. עבור אנשים שמעוניינים להקדיש לפה שלהם את תשומת הלב, הזמן והטיפולים הנחוצים. לשמירת הבריאות של השיניים וחלל הפה שלכם.

ביטוח שיניים שמכסה פשוט הכול

בין אם אתם אנשים צעירים שזקוקים רק לביקורת וטיפולים בעת הצורך, לבין אם אתם מבוגרים קצת יותר וזקוקים לטיפולים סדורים יותר. ביטוח שיניים פרטי הוא המתנה המושלמת לבריאות השיניים וחלל הפה שלכם. באמצעות ביטוח שיניים שמכסה כל מצב, כל מחלה וכל תאונה. גם אתם יכולים לישון בשקט ולדעת שבעת הצורך, אתם תקבלו כל טיפול, תרופה, ייעוץ והדרכה. על מנת לספק לכם ממש כל דבר, לו זקוקים הפה והשיניים.

כתב שירות מחליף ביטוח שיניים של My Doctor – כתב שירות מעולה

חברת מי דוקטור My Doctor מספקת כתב שירות מחליף ביטוח שיניים ועוד שלל סוגי טיפולים ועזרים רפואיים. בין שרותי החברה ניתן למצוא שירותים בריאותיים שונים הכוללים: ביטוחים בריאותיים משלימים, ביקורי רופא, טיפול בתאי חמצן, לחצני מצוקה, טיפולים לחיזוק האגן ואחות עד הבית. במטרה ומתוך החזון לספק את שירותי הבריאות ברמה הגבוה ביותר למטופלים בארץ. וכל זאת במחיר המשתלם ביותר, במיוחד ביחס להטבות הרבות מהן תזכו בבחירה ב My Doctor.
חברת  My Doctor מספקת את שירותיה ללקוחות כל קופות החולים. בין אם אתם מבוטחים אצל מאוחדת, כללית או מכבי בריאות. מי דוקטור מזמינים אתכם ליצור קשר כבר היום. על מנת שגם אתם תצטרפו לרשימה ארוכה של ישראלים, שנהנים מכתב שירות אשר מחליף ביטוח שיניים מקיף, כזה שמכסה כמעט כל הליך טיפולי בשיניים שלכם.

היתרונות של כתב שירות מחליף ביטוח שיניים אצל My Doctor
אצל My Doctor אנו מציעים לכם מבחר של תוכניות משתלמות: לרופאי השיניים המשתתפים ברשת ביטוח השיניים שלנו, יש חוזה עמנו לספק לכם שירותים לבריאות השיניים. עם כתב שירות השיניים של ,My Doctor יש לכם את החופש לבצע טיפולי שיניים במחירים מעולים.

שתף

כתבות נוספת

קורס רפרנט מקצועי אורין שפלטר

קורס רפרנט מקצועי לסוכני ביטוח, מיועד עבור אנשים המעוניינים להשתלב בתור רפרנטים בחברות הביטוח והסוכנויות השונות. רפרנט ביטוח הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם הביטוח.

איך יועץ משכנתאות חוסך לכם כסף?

איך יועץ משכנתאות חוסך לכם כסף? בשנת 2021 המשכנתא הממוצעת בישראל היא כבר קרוב למיליון ש"ח. כשלוקחים בחשבון שההחזרים גבוהים יותר מהסכום שנלקח – הבנק

ביטוח

5 עובדות על קופת גמל להשקעה

קופות גמל להשקעה הפכו בשנים האחרונות למכשיר חיסכון מבוקש ופופולארי בקרב הציבור הישראלי, אשר מזהה את יתרונותיהן. יחד עם זאת, לצד הבאזז על קופות גמל

מחפשים סוכן ביטוח? לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים