ביטוח רכב במודיעין

ביטוח רכב במודיעין כיסוי מלא מהווה סינרגיה של אחריות, התנגשות, וכיסויים מקיפים. התנגשות מכסה נזקים לרכוש שלכם ולנוסעים במידה והנכם מסבים לתאונה.

השוואה בין ביטוח רכב בסיסי לבין ביטוח רכב מלא –

במדינת ישראל. חייבים על פי חוק, לרכוש ביטוח רכב. בעל אחריות מינימלית. ביטוח רכב בסיסי מכסה את נזקי הרכוש ואת נזקי הגוף שנגרמו לכם או למישהו אחר. הוא אינו מכסה את הרכב. או את הנוסעים ברכב שלכם. ביטוח מקיף מכסה נזקים ברכב שלכם שאין נגרמו בשל תאונה. כמו למשל – שיטפון. גניבה. או וונדליזם. קיימים נהגים שבקושי עשויים להרשות לעצמם את הכיסוי המינימלי ברכבים ישנים שברשותם. וקיימים נהגים אשר מעוניינים לוודא כי אפשר יהיה להחליף את הרכב שלהם החדש במידת הצורך. כל אחד מכם צריך לקבוע איזה סוג של ביטוח מתאים לצרכים שלכם.

המעלות של ביטוח רכב במודיעין בסיסי –

  1. בשביל מי מבינכם שלא יכולים לעמוד ביותר מדי הוצאות בכלל ובהוצאות של דרישות החוק החוקיות עבור ביטוח רכב במודיעין, בוודאי תוכלו להעריך את המעלות של רכישת ביטוח רכב בסיסי, אשר עומדות בתקנות של מדינת ישראל.
  2. ככל שתוסיפו יותר כיסויים וסוגי ביטוח לפוליסה שלכם, באופן הזה תישאו ביותר הוצאות במונחים של התעריפים השנתיים שלכם.
  3. באמצעות ביטוח רכב בסיסי באפשרותכם להגן על עצמכם מפאת תביעה יקרה במצב שבו הנכם הגורמים לתאונה.
  4. במידה והמכונית שלכם איננה בעלת ערך רב, כי אז רכישה של ביטוח רכב במודיעין בסיסי יכולה להיות ההחלטה הכי מושכלת שלכם, מן ההיבט הכלכלי.
  5. רכישת ביטוח רכב במודיעין בכיסוי מינימלי תיתן בידכם לנהוג באופן חוקי ללא איומים, כמו לדוגמה – השעיית הרישיון שלכם.
  6. הכיסוי של הביטוח הבסיסי פועל באופן הכי מיטבי בשביל נהגים בעלי מסגרת תקציב מועטה או עבור מי שתר אחר סוג הביטוח הכי טוב למכונית ישנה יותר ולא מודאג יותר מדי מהתיקון או מהחלפת הרכב במקרה של תאונה או של כל הסבת נזק אחר.
ביטוח רכב במודיעין
צילום: pixabay

שתף

כתבות נוספת

מחפשים סוכן ביטוח? לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים