ביטוח עסק במודיעין

כבעלי עסק קטן, יש להניח כי ביטוח עסק במודיעין. מהווה את אחד מן הדברים האחרונים אשר נמצאים ברשימת סדר העדיפויות שלכם. במקביל לכך, מדובר בטעות גדולה. אשר עשויה בסופו של דבר לעלות לכם בעסק שלכם בתרחיש הכי נוראי. או לנגוס ברווחים שלכם בתרחיש הכי מיטבי.

מה הינן הסגולות של ביטוח עסק במודיעין קטן?

להלן נפרט את הסגולות הקיימות ברכישה של ביטוח עסק במודיעין –

  • קיומה של אחריות – במידה ויוסב נזק למי שנמצא במקום בית העסק שלכם. ואתם לא בעלי ביטוח עסק במודיעין. ​​בסופו של דבר תיאלצו לשלם הרבה כסף במהלך שארית החיים שלכם עבור כיסוי הוצאות רפואיות. וכל נזק אחר שבתי המשפט יחליטו להעניק למי שנפגע אצלכם. בוודאי הנכם נוטים להשתעשע ברעיון. שבשל כך כי הנכם מנהלים עסק קטן. שאי אפשר כי תאונות התרחשו בבית העסק שלכם באשמתכם. אבל המציאות יכולה לטפוח עליכם. אף במידה ואדם כל שהוא פשוט יעבור מעל חוט. ויסובב את הקרסול בבית העסק שלכם. הינו עשוי לתבוע אתכם בשל הסבת אותו נזק. ובגין ההוצאות הרפואיות שנשא בהן. אין זה משנה אם זו הייתה אשמה שלו. התאונה חלה בבית העסק שלכם – כפועל יוצא הנכם האחראיים לה. ומפאת הסיבה כי הנכם בעלי העסק. אתם תצטרכו בסופו של דבר לשלם יותר ממה שהנכם עשויים לדמיין בגין הפציעה שלו. ביטוח עסק מכסה אתכם בכל התרחישים האלו. בין אם האדם הוא מבקר. לקוח. או עובד שלכם.
  • במידה והנכם בעלי עסק קטן. ביטוח עסק יכסה אתכם אף בגין עלות הציוד או הסחורה שנגנבו מבית העסק שלכם. בשל כך, במידה והנכם בעלי מחסן וסחורה נגנבה ממנו בשל פריצה. פוליסת הביטוח שלכם תכסה את עלות החלפת הרכוש הגנוב. זה נכון לגבי ציוד משרדי וכל רכוש אחר שביטחתם.

מה הינן הסגולות של ביטוח עסק במודיעין בכל גודל, קטן כגדול ?

  • שביעות הרצון של העובדים שלכם וביטחונם – העובדים שלכם יהיו יותר שבעי רצון. מן הידיעה שקיימת באמתחתכם פוליסת ביטוח העסק. שתשתמש יעילה בכל תרחיש שהינם יצטרכו כיסוי של עלויות בריאות. ביטוח זה אף מגן עליכם מפאת נשיאת תשלום הוצאות עובדים בימים שהם נעדרים בגין פציעה.
  • הגנה על רכבים עסקיים – על ידי רכישת ביטוח עסק במודיעין. צי הנכם עשויים להגן על כל צי הרכב העסקי שלכם במסגרת תכנית ביטוח אחת. הביטוח יחושב בהתאם לסוג הרכבים שמצויים בצי שלכם. הביטוח הזה יקנה עבורכם שקט נפשי. שאין תידרשו לשאת בעלויות גבוהות. במידה והמכוניות שלכם יתקלקלו ​​בפרק זמן קצר.
ביטוח עסק במודיעין
צילום: pixabay

 

שתף

כתבות נוספת

ביטוח שיניים

ביטוח שיניים הינו סוג ביטוח שאמור לכסות את כל הצרכים הדנטלים שלכם. ביטוח שיניים יכול להיות חלק מתוכניות ביטוח רפואי או כפוליסה עצמאית שתבחרו לעצמכם.

קורס רפרנט מקצועי אורין שפלטר

קורס רפרנט מקצועי לסוכני ביטוח, מיועד עבור אנשים המעוניינים להשתלב בתור רפרנטים בחברות הביטוח והסוכנויות השונות. רפרנט ביטוח הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם הביטוח.

איך יועץ משכנתאות חוסך לכם כסף?

איך יועץ משכנתאות חוסך לכם כסף? בשנת 2021 המשכנתא הממוצעת בישראל היא כבר קרוב למיליון ש"ח. כשלוקחים בחשבון שההחזרים גבוהים יותר מהסכום שנלקח – הבנק

ביטוח

5 עובדות על קופת גמל להשקעה

קופות גמל להשקעה הפכו בשנים האחרונות למכשיר חיסכון מבוקש ופופולארי בקרב הציבור הישראלי, אשר מזהה את יתרונותיהן. יחד עם זאת, לצד הבאזז על קופות גמל

מחפשים סוכן ביטוח? לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים