איך בוחרים חברת ביטוח בשנת 2021

בין אם אתם בחברת GEICO, American Family או USAA, מחיר ביטוח הרכב משתנה באופן דרמטי כאשר נהגים רוכשים פוליסה. מבטחי הרכב הטובים ביותר מציעים פרמיות תחרותיות יותר, בין אם עבור מכוניות, משאיות, אופנועים, אופניים, סירות או כלי רכב אחרים, על פי מחקר חדש.

נורת'ווסטרן הדדי נחשב לטוב ביותר בענף מכיוון שזו אחת מאפשרויות ביטוח החיים שזכתה למוניטין של שירות לקוחות מכובד

לקוחות שיכולים להסתמך על הכיסוי והשירות האיכותיים של Northwestern Mutual יוכלו ליהנות מכיסוי תחרותי באופן עקבי ויהיו נוטים יותר לדרג את ספק הביטוח שלהם באופן חיובי.

זה הופך את Northwestern Mutual לבחירה מצוינת עבור כמעט כל מי שרוצה להבטיח להם ולאהוביהם יציבות פיננסית נוספת

זה הופך את זה לאופציה טובה עבור מי שזקוק לכיסוי נוסף ורוצה להבטיח ליקיריהם יציבות פיננסית נוספת. אנו מאמינים ש- Principal Financial Group מציעה את התמורה הטובה ביותר לכסף, ולכן היא עלתה בראש רשימת פוליסות ביטוח החיים הטובות ביותר. ביטוח חיים עוזר ל -30 מיליון אנשים עם ביטוח החיים הזול ביותר שהם זקוקים לו. חפש הצעות מחיר, שוחח עם סוכן הביטוח שלך והשווה פוליסות שונות מחברות שונות בתחום ההתמחות שלך. בדקו את התכונות, המגבלות והיתרונות של כל פוליסה לפני שתבחרו לקנות ביטוח חיים טוב.

מצאנו ש- Safeway

GEICO ו- Country Financial הן חברות ביטוח הרכב הטובות ביותר לנהגים עם אשראי רע שעדיין רוצים כיסוי משתלם. אומנם Allstate הוא ביטוח הרכב הטוב ביותר שלנו לקשישים, GEICO היא בחירה טובה עבור אנשים עם דירוג אשראי טוב וציוני אשראי נמוכים. פוליסות הביטוח הכוללות הטובות ביותר הן בתחום ביטוח החיים – למבטחי חיים יש ביקורות חיוביות של לקוחות, הם בריאים כלכלית ויש להם פוליסות ביטוח חיים המציעות הגנה נוספת. מחירי ביטוח החיים הם ספציפיים לתעשייה ומציעים מגוון רחב של אפשרויות עבור אנשים עם אשראי גבוה וציוני אשראי נמוכים.

אם אינך בטוח באיזו חברת ביטוח אתה יכול לסמוך

שאל את המתווך שלך אם הם יכולים להציע לך הצעה. אם ההצעה שלך גבוהה בכ -20% מזו של המתחרה שלך, עליך לבחור מונח או פוליסת ביטוח חיים קבועה. בחר פוליסת ביטוח מקיף בעלות נמוכה עם אחד ממבטחי החיים הטובים ביותר באזור שלך. אם אתה כבר יודע איזו פוליסת ביטוח מתאימה לך ביותר, פנה לספק שלך לקבלת מידע נוסף. קחו בחשבון את האיתנות הפיננסית שלכם: אם אתם מודאגים בעיקר מאיזו חברה אתם מבטחים, אתם זקוקים לחברה שתעמוד בעליות ובירידות במשק ובשווקים הפיננסיים. חשוב במיוחד לבחון את החוסן הפיננסי של חברת ביטוח חיים, מכיוון שאתה רוצה חברות שיכולות לשלם תביעות לאורך שנים רבות. כדי לעזור לך להחליט אם לקחת פוליסה לכל החיים או פוליסה ארוכת טווח עם פוליסת ביטוח גדולה, שאל את עצמך: "האם זה יכול לקחת עשרות שנים לשלם את החובות האלה?

בסופו של דבר, התנאים הטובים ביותר עבורך ביטוח חיים הם אלה שאתה יכול לסמוך עליהם כדי להגן עליך ועל יקיריכם כשאתם כבר לא נמצאים בסביבה.

אם אתם צריכים להגיש תביעה

אתם רוצים שהמבטח שלכם יגיב ויתייחס אליכם כמו שצריך. חברות ביטוח רכב הן כאלה המציעות פוליסות הניתנות להתאמה לצרכים שלך. ביטוח רכב טוב יהיה חזק מבחינה כלכלית, יציע כיסוי משתלם, יהיה בעל ביקורות לקוחות מצוינות ויהיה בעל דירוג מעולה לטיפול בתביעות, שהוא אחד מביטוחי בעלי הבית הטובים ביותר. בין אם אתה בעל בית חדש ובין אם לאו, Insurance.com מקל על בדיקת חברות הביטוח של בעלי בתים טובים כדי שתוכל לבצע ביטוח תכולה ביתית בביטחון.

Policygenius מדרג את המבטחים על סמך הנתונים הפנימיים שלהם

ביקורות עצמאיות מצטטות את זה נתונים עבור אחת עשרה חברות ביטוח החיים בשוק. כשאתם פונים לביטוח חיים, אין הפתעות, ובקשת ביטוח החיים שלכם היא ייחודית במינה. שקול אם לבצע את פוליסת ביטוח החיים שלך באופן מקוון לחלוטין עם חברה אמינה עם מחירים טובים או מקוונת. שיחה עם חברת ביטוח חיים היא הדרך הטובה ביותר למצוא את הביטוח המשתלם והאמין ביותר לצרכים הספציפיים שלך. סוכני ביטוח חיים מראים לכם את ההצעות של חברות הביטוח המובילות, כך שתוכלו להשוות מחירים ולעולם לא תצטרכו לשלם יותר ממה שאתם צריכים.

לפני שתתחיל לעשות קניות עם מבטח

עליך להחליט איזה ביטוח אתה רוצה לקנות. לאחר שקראתם ביקורות של לקוחות, החלטתם כמה כיסוי אתם זקוקים, חקרו תכונות נוספות ובדקו הנחות, תרצו רשימת עסקאות ביטוח בהשוואה לאלה ברשימה. אם אתם קונים ביטוח רכב בפעם הראשונה או רוצים לעבור מחברת ביטוח הרכב הנוכחית שלכם, מומלץ לקבל הצעות מחיר ממספר ספקי ביטוח.

שתף

כתבות נוספת

מחפשים סוכן ביטוח? לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים